№41: Про затвердження комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міст Бобринецького району до комунальної власності Бобринецької міської ради

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «22» січня 2021 року, №41

м. Кропивницький

 

Про затвердження комісії з приймання-передачі
майна спільної власності територіальних громад
сіл та міст Бобринецького району до комунальної
власності Бобринецької міської ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарського кодексу України, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності (зі змінами та доповненнями), з метою реалізації рішень Бобринецької районної ради від 21 жовтня 2020 року № 494 “Про передачу підприємств, установ і організацій (об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району), та про безоплатну передачу їх приміщень та майна до комунальної власності Бобринецької міської ради” та № 495 “Про надання згоди та безоплатну передачу приміщень та майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району до комунальної власності Бобринецької міської ради”,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Утворити комісію з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міст Бобринецького району до комунальної власність Бобринецької міської ради.

2. Рекомендувати Бобринецькій міській раді Кропивницького району Кіровоградської області створити комісію з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міст Бобринецького району до комунальної власності Бобринецької міської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Включити до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міст Бобринецького району до комунальної власності Бобринецької міської ради Кропивницького району Кіровоградської області від Кропивницької районної ради:

  • БАРАБАША Олександра Валерійовича – заступника голови Кропивницької районної ради
  • ГОНЧАРЕНКО Любов Василівну – керуючу справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради
  • ДЕНИСОВУ Наталію Олександрівну – головного бухгалтера виконавчого апарату Бобринецької районної ради

4. Зазначеній комісії здійснити приймання-передачу майна відповідно до норм чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Кропивницької районної ради.

 

 

Голова районної ради
Андрій ЛЕЙБЕНКО