№550: Про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 рік та затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2020 рік

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2019 року, № 550

м. Кропивницький

Про виконання районної комплексної
програми соціальної підтримки учасників
антитерористичної операції та членів їх сімей
на 2019 рік та затвердження районної
комплексної програми соціальної підтримки
учасників антитерористичної операції
та членів їх сімей на 2020 рік

Відповідно до Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 рік

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Взяти до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Кропивницької районної державної адміністрації «Про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 рік та затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2020 рік» (додається).

2. Затвердити районну комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2020 рік (далі – Програма), що додається.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету на 2020 рік, передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією програми.

4. Рішення Кіровоградської районної ради від 14 грудня 2018 року № 433 «Про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік та затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 рік» зняти з контролю.

5. Котроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК

 

Заходи
Додаток №1
Додаток №2