№534: Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «01» жовтня 2019 року, № 534

м. Кропивницький

 

Про надання дозволів на
розроблення проектів землеустрою

Відповідно до п.п. 20, 21 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 92 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій  районної ради,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають в запасі Кропивницькій районній раді загальною площею 0,1006 га, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: вул. Дарвіна, 21/26, в м. Кропивницький, Кіровоградська область.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають в запасі Кропивницькій районній раді загальною площею 1,4931 га, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: вул. Дарвіна, № 23, № 25, № 29, м. Кропивницький, Кіровоградська область.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.                            

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК