№338: Про затвердження Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України, в Кіровоградському районі на 2018 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «16» березня 2018 року, № 338

м. Кропивницький

 

Про затвердження Програми відшкодування
витрат надавачам послуг за пільгове
перевезення, зв’язок та інші пільги,
передбачені чинним законодавством
України, в Кіровоградському районі на 2018 рік 

На підставі Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету», від  29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», розглянувши проект Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України, в Кіровоградському районі на 2018 рік 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити   Програму   відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством України, в Кіровоградському районі на 2018 рік  (додається).

2. Затвердити Порядок відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством, в Кіровоградському районі у 2018 році (додається).

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК