№336: Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2018 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «16» березня 2018 року, № 336

м. Кропивницький

 

Про Програму соціально-економічного
та культурного розвитку
Кіровоградського  району на 2018 рік

Відповідно до п. 16 ч.1 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.17  Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та Стратегії економічного і соціального розвитку Кіровоградського району на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 листопада 2013 року № 257, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2018 рік (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань Програми та внесення у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень, змін до неї з урахуванням впровадження в Україні змін у законодавчих і нормативно-правових актах.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної  ради:  з  питань  бюджету,  фінансів  та  інвестиційної  політики,  з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК