№329: Про переведення Радулова В.В.

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «16» березня 2018 року, № 329

м. Кропивницький

 

Про  переведення Радулова В.В.

Відповідно до п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», рішення восьмої сесії Кіровоградської районної ради  шостого скликання від 02 вересня 2011 року  № 95 «Про управління  об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи рішення  п’ятнадцятої  сесії Кіровоградської районної ради   сьомого скликання від  06 грудня 2017 року  №  281 «Про припинення КЛЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району» у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство Кіровоградської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району», враховуючи подану заяву Радулова В.В. від 07.02.18 р., 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Перевести Радулова Валерія Васильовича з посади головного лікаря комунального лікувального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району» у зв’язку з його реорганізацією на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства Кіровоградської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району» з 16 березня 2018 року в межах терміну контракту, укладеного між Кіровоградською районною радою та гр. Радуловим В.В. з 01.06.2013 р. до 01.06.2018 р.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.      

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК