№326: Про внесення змін до районної програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію захворювання африканською чумою свиней та інших карантинних інфекцій в Кіровоградському районі на 2018-2020 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «16» березня 2018 року, № 326

м. Кропивницький

 

Про внесення змін до районної програми
проведення заходів, направлених на
запобігання та ліквідацію захворювання
африканською чумою свиней та інших
карантинних інфекцій в Кіровоградському
районі на 2018-2020 роки

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ст.41 Закону України «Про ветеринарну медицину», п. 12 Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кіровоградській районній державній адміністрації,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію захворювання африканською чумою свиней та інших карантинних інфекцій в Кіровоградському районі на 2018-2020 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Кіровоградської районної ради від 20 грудня 2017 року № 304, а саме:

1) викласти абзац 2 розділуVIПрограми  «Механізм реалізації програми. Строки виконання Програми» в такій редакції:

«Фінансування заходів програми передбачається здійснювати за рахунок коштів районного та сільських бюджетів, власних коштів підприємств, а також інших джерел, незаборонених законодавством.

2) викласти додатки 1,2,3 до Програми в новій редакції, згідно з додатками1,2,3;

3)   викласти паспорт програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію захворювання африканською чумою свиней та інших карантинних інфекцій в Кіровоградському районі на 2018-2020 роки, в новій редакції, згідно з додатком 4.

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК