№316: Про дострокове розірвання договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл району

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2017 року, № 316

м. Кропивницький

 

Про дострокове розірвання договору
оренди майна
спільної власності
територіальних громад сіл району 

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 26 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи звернення в.о. головного редактора газети Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації «Зоря» Желєзнякової Ірини Євгеніївни,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на дострокове розірвання договору оренди приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, затвердженого рішенням восьмої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання від 13 жовтня 2016 р. №122, який був підписаний головою Кіровоградської районної ради Кадигробом Сергієм Васильовичем та в.о. головного редактора газети Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації «Зоря» Желєзняковою Іриною Євгеніївною, місцезнаходження якого: м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 25 загальною площею 29,6 кв.м. та затвердити відповідну угоду.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Заступник голови  районної ради
Н. ВІТЮК