№304: Про районну програму проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію захворювання африканською чумою свиней та інших карантинних інфекцій в Кіровоградському районі на 2018-2020 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2017 року, № 304

м. Кропивницький

 

Про районну програму проведення
заходів, направлених на запобігання
та ліквідацію захворювання африканською
чумою свиней та інших карантинних
інфекцій в Кіровоградському районі
на 2018-2020 роки

Відповідно до п.16 ч. 1   статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 ст.41 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункту 12 Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кіровоградській районній державній адміністрації, враховуючи клопотання та висновки Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській районній державній адміністрації, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  районну Програму проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію захворювання африканською чумою свиней та інших карантинних інфекцій в Кіровоградському районі на 2018-2020 роки (далі  – Програма), що додається.

2. Призначити головним розпорядником коштів, виділених для реалізації заходів Програми, Кіровоградську районну державну адміністрацію.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Заступник голови
Н. ВІТЮК