№296: Про затвердження Програми формування позитивного інвестиційного іміджу Кіровоградського району на 2018-2020 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2017 року, № 296

м. Кропивницький

 

Про затвердження Програми формування
позитивного інвестиційного
іміджу
Кіровоградського району
на 2018 – 2020 роки 

Відповідно  до  пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 року №1065 “Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні”, на виконання Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року та з метою підвищення міжнародного іміджу району у різних сферах, залучення в економіку району іноземних інвестицій, ресурсів міжнародних фінансових організацій та донорів міжнародної технічної допомоги 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму формування позитивного інвестиційного іміджу Кіровоградського району на 2018 – 2020 роки (далі – Програма) (додається).

2. Районній державній адміністрації визначити управління економічного розвитку, інфраструктури, торгівлі та адміністративних послуг райдержадміністрації відповідальним за координацію роботи, організацію виконання, контроль та аналіз виконання заходів, передбачених програмою.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в районі, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності забезпечити виконання програми відповідно до повноважень та встановлених термінів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

  

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК