№293: Про здійснення районною радою та її виконавчим апаратом повноважень щодо централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «20» грудня 2017 року, № 293

м. Кропивницький

 

Про  здійснення  районною радою
та її виконавчим апаратом повноважень
щодо централізованого 
тимчасового
зберігання архівних
документів, що не
належать до
Національного архівного фонду    

Відповідно до ч.7  статті 16 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 23,31 Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні  установи», враховуючи  рішення Аджамської сільської ради  від 19 жовтня  2017 року № 467, рішення  Новоолександрівської  сільської ради від 03 листопада  2017 року № 139-22/2017, рішення Миколаївської  сільської ради від 06 грудня  2017 року № 287, рішення  Гаївської сільської ради від 02 листопада  2017 року № 287, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до виконання повноваження, передане вище перерахованими сільськими радами Кіровоградського району, щодо централізованого  тимчасового   зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній  території, та інших архівних документів, що не належать до  Національного архівного фонду з 01 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року.

2. Затвердити договори щодо виконання вищевказаного повноваження   між :

  • Кіровоградською районною радою та Аджамською сільською радою;
  • Кіровоградською районною радою та  Миколаївською сільською радою;
  • Кіровоградською районною радою та   Новоолександрівською  сільською радою;
  • Кіровоградською районною радою та  Гаївською сільською радою (додаються). 

3. Доручити виконавчому апарату Кіровоградської районної ради здійснювати централізоване тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, та інших архівних документів, що не належать до  Національного архівного фонду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту.

Додаток на ___ арк.

 

  

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК