№278: Про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік та затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «6» грудня 2017 року, № 278

м. Кропивницький

 

Про виконання районної комплексної програми
соціальної підтримки учасників антитерористичної операції
та членів їх сімей на 2017 рік та затвердження районної
комплексної програми
соціальної підтримки учасників
антитерористичної
 операції та членів їх  сімей на 2018 рік

Відповідно до Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Взяти до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Кіровоградської районної державної адміністрації “Про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік” (додається). 

2. Затвердити районну комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік (далі- Програма), що додається. 

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації,  виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету на 2018 рік, передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією програми. 

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, які є виконавцями заходів Програми, забезпечити їх виконання у повному обсязі та надати управлінню соціального захисту населення Кіровоградської районної державної адміністрації інформацію про стан виконання заходів, визначених Програмою до 20 грудня 2017 року. 

5. Кіровоградській районній державній адміністрації до 01 лютого 2019 року проінформувати Кіровоградську районну раду про хід виконання Програми.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК