№243: Про внесення змін до рішення четвертої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання «Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, що знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. С.Кравчинського, 28»

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «19» вересня 2017 року, № 243

м. Кропивницький

 

Про внесення змін до рішення  четвертої сесії
Кіровоградської районної ради сьомого
скликання «Про приватизацію обєкта
спільної власності територіальних громад сіл
Кіровоградського району, що знаходиться за адресою:
м. Кропивницький, вул. С.Кравчинського, 28» 

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного майна», керуючись пунктом 19 частини 1 статті 43 та частинами 5, 6 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, рішенням третьої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання від 14 січня 2016 року №39 «Про затвердження районної Програми приватизації об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району на 2016-2017 роки», з метою реалізації завдань  по приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад району та забезпечення надходження коштів до районного бюджету, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункта 1 рішення четвертої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання «Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, що знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. С.Кравчинського, 28» від 25 березня 2016 року № 48, а саме: замінити слова  «цілого комплексу будівель площею 2135,6 кв.м.» на «цілого комплексу будівель площею 1554,0 кв.м».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку. 

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК