№241: Про затвердження у новій редакції районної програми підтримки органів виконавчої влади на 2017-2018 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «19» вересня 2017 року, № 241

м. Кропивницький

 

Про затвердження у новій редакції
районної програми підтримки органів
виконавчої влади
на 2017 – 2018 роки

Відповідно до статті 143 Конституції України, пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2 Закону України «Про джерела фінансування органів державної влади», постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 787 «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій» з метою створення оптимальної, ефективної та стабільної системи органів виконавчої влади, фінансової зацікавленості працівників у підвищенні професіоналізму, а також враховуючи висновок постійної комісії Кіровоградської районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму підтримки органів виконавчої влади  на 2017-2018 роки (далі – Програма) у новій редакції, що додається.

2. Кіровоградській районній державній адміністрації здійснювати видатки на реалізацію Програми за рахунок вільного залишку коштів, який утворився на початок відповідного бюджетного року, понадпланових надходжень до загального фонду районного бюджету протягом 2017-2018 років та інших джерел незаборонених чинним законодавством, за умови відсутності заборгованості за захищеними видатками районного бюджету на звітну дату.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Заступник голови   районної ради
Н. ВІТЮК