№88: Про дострокове розірвання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл району

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «23» березня 2017 року, № 188

м. Кропивницький

 

Про дострокове розірвання договорів
оренди майна
спільної власності
територіальних громад сіл району

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 26 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи звернення  громадянки Гущі Людмили Іванівни від 16.01.2017 року та звернення начальника Комунального підприємства «Кіровоградський науковий технічно-лабораторний центр спеціальних видів у будівництві»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на дострокове розірвання договору оренди приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, затвердженого рішенням тридцять п’ятої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 07 серпня 2015р. №367, який був підписаний заступником голови Кіровоградської районної ради Маліцькою Т.Л. та громадянкою Гущею Людмилою Іванівною, місцезнаходження якого: Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, с. Аджамка,  вул. Леніна, 55, загальною площею 71,9 м.кв. та затвердити відповідну угоду.

2. Дати згоду на дострокове розірвання договору оренди приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, затвердженого рішенням тридцять шостої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 09 жовтня 2015р. №390, який був підписаний заступником голови Кіровоградської районної ради Маліцькою Т.Л. та начальником Комунального підприємства «Кіровоградський науковий технічно-лабораторний центр спеціальних видів у будівництві» Казаченком Ігорем Вікторовичем , місцезнаходження якого: м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 25, загальною площею17,67 м.кв. та затвердити відповідну угоду. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію   районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

 

Заступник голови  районної ради
Н. ВІТЮК