№189: Про надання дозволу на укладання договору оренди

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «23» березня 2017 року, № 189

м. Кропивницький

 

Про надання дозволу на
укладання договору оренди 

Відповідно до п.п 19, 20 ч. 1 статті 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення восьмої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 02 вересня 2011 року № 95 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань власності, промисловості, будівництва,  транспорту, енергетики та зв’язку, та клопотання комунального підприємства «Довіра» від 13 січня 2017 року № 07 «Про укладання договору оренди транспортного засобу»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Довіра» Кіровоградської районної ради на передачу Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області в оренду автомобіля ВАЗ 210994, державний номерний знак ВА9870АМ, строком на 1 рік, з орендною платою 1 грн.. в рік. 

2. Керівнику комунального підприємства «Довіра» Кіровоградської районної ради укласти договір оренди автомобіля, на умовах зазначених у п.1 цього рішення та підписати відповідний акт приймання-передачі. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

  

Заступник голови районної ради
Н.ВІТЮК