№90: Про внесення змін до рішень сесій, що не відповідають принципам державної регуляторної політики

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «2» вересня 2011 року, № 90

м. Кіровоград

 

Про внесення змін до рішень сесій,
що не відповідають принципам
державної регуляторної політики

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 8 Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», статей 11, 31, 37 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у зв’язку з невідповідністю принципам державної регуляторної політики

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 16-ї сесії Кіровоградської районної ради п’ятого скликання від 25 липня 2008 року № 172 «Про затвердження Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району» та викласти у наступній редакції (додаток 1).

2. Внести зміни до рішення 21-ї сесії Кіровоградської районної ради п’ятого скликання від 20 березня 2009 року № 232 «Про затвердження Типового договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл району» та викласти у наступній редакції (додаток 2).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

Голова районної ради
О.Євміна