№86: Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровоградської районної ради шостого скликання

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «2» вересня 2011 року, № 86

м. Кіровоград

 

Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів
Кіровоградської районної ради шостого скликання

Відповідно до статей 10, 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровоградської районної ради шостого скликання перед виборцями по відповідних одномандатних мажоритарних та багатомандатному виборчих округах, територіальні громади яких вони представляють, щорічно з 26 листопада по 26 грудня.

2. Рекомендувати депутатам районної ради:  в ході звітування перед виборцями поінформувати населення про роботу районної ради та її органів, про виконання планів і програм соціально-економічного розвитку, інших районних програм, районного бюджету, рішень районної ради і доручень виборців, свою діяльність у раді та її органах; подавати звіти про свою роботу, зауваження та пропозиції, висловлені виборцями на адресу ради та її органів, постійній комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту до 10 січня  щороку.

3. Постійній комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту узагальнити, проаналізувати та доповісти у 1 кварталі про подану депутатами районної ради інформацію щодо проведення звітів.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від  13 квітня 2007 року № 87 „Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровоградської районної ради п’ятого скликання”.

5. Редакції газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації „Зоря” висвітлювати подані депутатами матеріали.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту.

 

 

Голова районної ради
О. Євміна