№128: Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровоградської районної ради сьомого скликання

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «13» жовтня 2016 року, № 128

м. Кропивницький

 

Про орієнтовні строки
проведення звітів депутатів
Кіровоградської  районної
ради сьомого скликання 

Відповідно до статей 10, 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровоградської районної ради сьомого скликання перед виборцями територіальних громад щорічно з 6 листопада по 6 грудня. 

2. Рекомендувати депутатам районної ради:

  • в ході звітування перед виборцями поінформувати населення про роботу районної ради та її органів про виконання планів і програм соціально-економічного розвитку, інших районних програм, районного бюджету, рішень районної ради і доручень виборців, свою діяльність у районній раді та її органах;
  • подавати звіти про свою роботу, зауваження та пропозиції, висловлені виборцями на адресу ради та її органів, постійній комісії районної ради з питань законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту до 20 грудня щороку.

2. Постійній комісії районної ради з питань законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту узагальнити, проаналізувати та доповісти у І кварталі про подану депутатами районної ради інформацію щодо проведення звітів.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 2 вересня 2011 року № 86 «Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровоградської районної ради шостого скликання».

4. Редакції газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації «Зоря» висвітлювати подані депутатами матеріали.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту.

 

 

Голова районної ради
С. Кадигроб