№123: Про внесення змін до рішення шостої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання «Про передачу майна з балансу комунального лікувального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району» на баланс Кіровоградської центральної районної лікарні»

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «13» жовтня 2016 року, № 123

м. Кропивницький

 

Про внесення змін до рішення  шостої сесії
Кіровоградської районної ради
сьомого скликання «Про передачу майна з балансу
комунального лікувального закладу «Центр
первинної медико-санітарної допомоги 
Кіровоградського району» на баланс
Кіровоградської центральної
районної лікарні» 

Відповідно до п.п. 19, 20 ч.1 ст.43, ст.60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  звернення  комунального лікувального закладу «Центр  первинної медико-санітарної допомоги  Кіровоградського району» від 31.08.2016 року №836,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Внести зміни до рішення шостої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання «Про передачу майна з балансу Комунального лікувального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградського району» на баланс Кіровоградської центральної районної лікарні» від 29 липня 2016 року №79, а саме: замінити слова  «апарат рентгенівський палатний «12-П-5 №698» на апарат рентгенівський палатний «12-П-5 №517».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку. 

 

 

Голова районної ради
С. Кадигроб