№77: Про звернення депутатів Кіровоградської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «31» травня 2016 року, № 77

м. Кіровоград

 

Про звернення депутатів
Кіровоградської районної ради
до Президента України,
Верховної Ради України,
Прем’єр-міністра України

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити звернення депутатів Кіровоградської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо відшкодування витрат по перевезенню пільгових категорій громадян.

2. Надіслати текст звернення до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України.

3. Контроль за даним рішенням покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту.

 

 

Голова районної ради
С. КАДИГРОБ

  

Президенту України
Порошенку П.О.

Голові  Верховної ради України
Парубію А.В.

Прем’єр-міністру України
Гройсману В.Б.

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Кіровоградської ради сьомого скликання, глибоко занепокоєні ситуацією  законодавчих змін щодо здійснення фінансування перевезення пільгових категорій громадян. Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»  відшкодування коштів за  перевезення пільгових категорій громадян здійснюється за рахунок місцевих бюджетів. Відсутність  механізмів та коштів на відшкодування витрат перевізникам, які здійснюють перевезення пільгових категорій громадян негативно сприймаються громадянами   Кіровоградського району.

З метою недопущення розростання соціальної напруги в Кіровоградському районі  і  в державі в цілому просимо внести відповідні зміни до законодавства України та забезпечити виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат по перевезенню пільгових категорій громадян. Вважаємо, що найбільш правильним шляхом вирішення цього питання може стати запровадження адресного надання пільг. Реалізація зазначеного механізму дасть змогу повністю забезпечити механізм пільгових перевезень.

Звернення підтримане на пленарному засіданні
п’ятої сесії Кіровоградської  районної ради
сьомого скликання 31 травня 2016 року,
рішення № 77