№67: Про звернення депутатів Кіровоградської районної ради до головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «08» квітня 2016 року, № 67

м. Кіровоград

 

Про  звернення депутатів  Кіровоградської
районної ради  до головного управління
Держгеокадастру у Кіровоградській області

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звернення  депутатів Кіровоградської  районної ради  до  головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у приватну власність.

2. Надіслати текст звернення головному управлінню Держгеокадастру у Кіровоградській області

 

 

Голова районної ради
С. КАДИГРОБ

 

 

 

В.о. начальника
головного управління
Держгеокадастру
у Кіровоградській області
Піньковському А.В.

 

ЗВЕРНЕННЯ 

Ми, депутати Кіровоградської районної ради сьомого скликання,  глибоко стурбовані ситуацією щодо вирішення головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області  питання  відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у приватну  власність.

До районної ради надходять звернення про те, що  при виділенні земельних ділянок часто  не враховуються інтереси  жителів територіальних громад.

На сьогоднішній день, у  зв’язку з впровадженням  прогресивних технологій,  у сільському господарстві різко збільшилась кількість   безробітних. Єдиним засобом існування більшості   сільських жителів  є прибутки  від   підсобного господарства.

Враховуючи вищевикладене,  переконливо просимо  при відведенні земельних ділянок сільськогосподарського призначення у приватну  власність надавати пріоритет виділенню земельних ділянок місцевим учасникам АТО та  жителям територій, де розташовані дані земельні ділянки. Не надавати у приватну власність землі, які використовуються місцевими жителями під городи,  громадські пасовища та враховувати необхідність розширення сільських кладовищ.

 

Звернення підтримано на пленарному засіданні
четвертої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання
08.04.2016, рішення № 67