№60: Про затвердження програми енергоефективності в житловому господарстві Кіровоградського району на 2016 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «08» квітня 2016 року, № 60

м. Кіровоград

 

Про затвердження програми
енергоефективності в житловому
господарстві Кіровоградського
району на 2016 рік

З метою подальшого розвитку самоорганізації мешканців одноквартирних та багатоквартирних будинків, підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 929 “Про продовження строку виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки”, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму енергоефективності в житловому господарстві Кіровоградського  району на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

 2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування  внести відповідні зміни і доповнення до діючих місцевих програм з енергоефективності, передбачивши в них заходи, пов’язані з відшкодуванням частини суми кредитів та/або частини відсотків за кредитами, залученими населенням, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, для впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках, або розробити окремі програми з цих питань, а також внести зміни до місцевих бюджетів на 2016 рік, передбачивши видатки на їх фінансування.

 3. Рекомендувати виконкомам сільських рад про хід виконання даного рішення інформувати відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та адміністративних послуг районної державної адміністрації до 25 грудня 2016 року.

 4. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та адміністративних послуг райдержадміністрації до 30 грудня 2016 року інформацію про стан виконання даної програми  надати до департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Голова районної  ради
С. КАДИГРОБ