№54: Про затвердження районної комплексної програми протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «08» квітня 2016 року, № 54

м. Кіровоград

 

Про затвердження районної комплексної
програми протидії злочинності, підтримання
публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про Державні цільові програми»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну комплексну програму протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності забезпечити реалізацію заходів Програми відповідно до встановлених термінів.

3. Під час формування місцевих бюджетів на 2016-2020 роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми у межах асигнувань по розпорядниках коштів, які задіяні в реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту.

 

 

 Голова районної ради
С. КАДИГРОБ

 

Програма