№49: Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград вул. Аерофлотська, 13а

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «08» квітня 2016 року, № 49

м. Кіровоград

 

Про приватизацію об’єкта спільної
власності територіальних громад сіл
Кіровоградського району, що
знаходиться за адресою:
м. Кіровоград вул. Аерофлотська, 13а

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного майна», керуючись пунктом 19 частини 1 статті 43 та частинами 5, 6 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення третьої сесії Кіровоградської районної ради сьомого скликання «Про затвердження районної Програми приватизації об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району на 2016-2017 роки», з метою реалізації завдань по приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад району та забезпечення надходження коштів до районного бюджету

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Оголосити про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл району, що підлягає продажу шляхом проведення аукціону, цілої адміністративної будівлі площею 148,7 кв. м. (без земельної ділянки), що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Аерофлотська, 13-а.

2. Відділу бухгалтерського обліку та з питань власності здійснити заходи по приватизації зазначеного об’єкта відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Офіційним друкованим органом відомостей про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл району визначити газету Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації «Зоря».

4. Питання про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку вищезазначеного комплексу винести на чергову сесію районної ради.

5. Стартову ціну об’єкта визначити на підставі незалежної оцінки даного майна. Кошти, одержані внаслідок продажу, спрямувати до бюджету розвитку районного бюджету.

6. Доручити голові районної ради  укласти угоду про проведення аукціону з суб’єктом господарювання, який має право на здійснення даного виду діяльності.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради та постійну комісію з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Голова районної ради
С.Кадигроб