№45: Про виконання районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року та зняття її з контролю

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «08» квітня 2016 року, № 45

м. Кіровоград

 

Про виконання районної цільової
соціальної програми підвищення
якості шкільної природничо-
математичної освіти на період
до 2015 року та зняття її з контролю

Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 561 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року», рішення шістнадцятої сесії шостого скликання Кіровоградської обласної ради від 27 липня 2012 року № 321 «Про затвердження обласної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року», рішення сімнадцятої сесії шостого скликання Кіровоградської районної ради від 30 листопада 2012 року № 183 «Про затвердження районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року», розділу 4 Регламенту Кіровоградської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 17 грудня 2015 року № 24

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської районної державної адміністрації Крамаренко С.В. про виконання районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року взяти до відома.   

2. Вважати стан виконання районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року задовільним.

3. Зняти з контролю рішення Кіровоградської районної ради від 30 листопада 2012 року № 183 «Про затвердження районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради
С.КАДИГРОБ