№35: Про хід виконання Програми підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2015 рік та затвердження Програми підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2016 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «14» січня 2016 року, № 35

м. Кіровоград

 

Про  хід виконання Програми підвищення кваліфікації
державних
 службовців, посадових осіб органів місцевого
самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського
району на 2015 рік
та затвердження Програми підвищення
кваліфікації державних службовців, посадових осіб
органів місцевого
самоврядування та депутатів місцевих
рад Кіровоградського району на 2016 рік

Керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу кадрової, режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Кіровоградської районної державної адміністрації Садовніченко Н.В., з метою забезпечення організації навчання і підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан виконання Програми підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2015 рік взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2016 рік (далі – Програма), що додається. 

3. Фінансовому управлінню Кіровоградської районної державної адміністрації передбачити в районному бюджеті кошти на виконання заходів цієї Програми.

4. Кіровоградській районній державній адміністрації до 01 лютого 2017 року проінформувати Кіровоградську районну раду про хід виконання Програми. 

5. Зняти з контролю рішення Кіровоградської районної ради  від 07.08.2015 року  № 355 «Про затвердження Програми підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кіровоградського району на 2015 рік».

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Голова районної ради
С. КАДИГРОБ

 

 

Програма
ПАСПОРТ
Заходи
Інформація про стан виконання за 2015 рік
фінансвове забезпечення