№34: Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2016 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «14» січня 2016 року, № 34

м. Кіровоград

 

Про Програму соціально-економічного
та культурного розвитку
Кіровоградського  району на 2016 рік

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” (стаття 43),”Про місцеві державні адміністрації” (стаття 17), “Про засади державної регіональної політики” (стаття 11), “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2016 рік (додається) (далі – Програма).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань програми та внесення у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень, змін до неї з урахуванням впровадження в Україні змін у законодавчих і нормативно-правових актах.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної  ради:  з  питань  бюджету,  фінансів  та  інвестиційної  політики,  з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради
С. КАДИГРОБ

 

Програма 2016
Додаток 1,2