№14: Про умови оплати праці заступника голови районної ради

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «27» листопада 2015 року, № 14

м. Кіровоград

 

Про умови оплати праці заступника
голови районної ради

Відповідно до ст.ст. 21, 22 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”,  постанови Кабінету Міністрів України від  9 березня  2006 року  № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати  праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Встановити Вітюк Наталії Миколаївні, заступнику голови районної ради, на строк повноважень надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

2. Затвердити  Вітюк Наталії Миколаївні стаж служби в органах місцевого самоврядування  станом на 27 листопада 2015 року 7 років 8 місяців 18 днів та встановити надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.  

3. Здійснювати преміювання Вітюк Н.М. на строк повноважень щомісячно у розмірі не менше 10 відсотків від посадового окладу.

4. Надавати Вітюк Н. М. на строк повноважень щорічно матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Вищезазначені виплати здійснюються у межах затверджених видатків на оплату праці.

 

Голова районної  ради
С. Кадигроб