№333: Про умови оплати праці заступника голови районної ради у 2015 році

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «13» січня 2015 року, № 333

м. Кіровоград

 

Про умови оплати праці
заступника голови
районної ради у 2015 році

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 21, 22 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”,  постанови Кабінету Міністрів України від  9 березня  2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Встановити Маліцькій Тамарі Леонтіївні, заступнику голови районної ради, з 1 січня 2015 року надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

2. Затвердити Маліцькій Т. Л. стаж служби в органах місцевого самоврядування  станом на 1 січня 2015 року 14 років 4 місяці 24 дні та встановити надбавку за вислугу років у розмірі 20 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.  

3. Здійснювати преміювання Маліцької Т.Л. у 2015 році щомісячно у розмірі не менше 10 відсотків від посадового окладу та відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату Кіровоградської районної ради

4. Надавати Маліцькій Т.Л. щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Вищезазначені виплати здійснюються у межах затверджених видатків на оплату праці.

6. Вважати таким, що втратило чинність, рішення сесії районної ради від 3 грудня 2010 року № 15 «Про умови оплати праці заступника голови районної ради”.    

 

     

Заступник голови районної  ради
Т. Маліцька