№309: Про дострокове розірвання договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл району

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «27» серпня 2014 року, № 309

м. Кіровоград

 

Про дострокове розірвання
договору оренди майна
спільної власності
територіальних громад
сіл району

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 26 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи звернення  Голови Кіровоградської районної партійної організації Маліцького А.В., та враховуючи звернення директора Приватного підприємства «ДВФ» 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на дострокове розірвання договору оренди приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, затвердженого рішенням № 260 двадцять третьої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання, який був підписаний головою Кіровоградської районної ради Євміною О. І. з головою Кіровоградської районної партійної організації «Партія регіонів» Маліцьким А.В., що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Кільцева, буд. 34-А площею 12,84м.кв..

2. Дати згоду на дострокове розірвання договору оренди приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, затвердженого рішенням № 293 двадцять восьмої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання, який був підписаний заступником голови Кіровоградської районної ради Маліцькою Т.Л. з головою Кіровоградської районної партійної організації «Партія регіонів» Маліцьким А.В., що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Кільцева, буд. 34-А площею 31,1м.кв..

3. Дати згоду на дострокове розірвання договору оренди приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, затвердженого рішенням двадцять п’ятої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання, який був підписаний головою Кіровоградської районної ради Євміною О.І. та ПП «ДВФ» місцезнаходження якого: м.Кіровоград, вул..Аерофлотська, 13-А, загальною площею108,9 м.кв.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

 

Заступник голови районної ради
Т. Маліцька