№307: Про дострокове припинення виконання районної цільової програми «Впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «27» серпня 2014 року, № 307

м. Кіровоград

 

Про  дострокове припинення виконання
районної цільової
програми «Впровадження у
навчально – виховний процес загальноосвітніх
навчальних
закладів інформаційно-комунікаційних
технологій
«Сто відсотків» на період до 2015 року

Відповідно до   статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Крамаренко С.В. «Про дострокове припинення виконання районної цільової програми  «Впровадження у навчально–виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року»,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Крамаренко С.В. «Про дострокове припинення виконання районної цільової програми   «Впровадження у навчально–виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року» взяти до відома.

2. Достроково припинити виконання районної цільової програми «Впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року».

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Кіровоградської районної ради від 30 листопада 2012 року № 184 «Про затвердження районної цільової програми  «Впровадження у навчально–виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року».

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Заступник голови районної ради
Т. Маліцька