№306: Про затвердження Комплексної програми захисту населення Кіровоградського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «27» серпня 2014 року, № 306

м. Кіровоград

 

Про  затвердження Комплексної програми
захисту населення Кіровоградського
району від впливу іонізуючого
випромінювання на 2014-2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України  “Про  захист людини від впливу іонізуючого випромінювання”, “Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку”, Норм радіаційної безпеки України (НРБУ-97), порядку розроблення регіональних програм захисту населення від впливу іонізуючих випромінювань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 1999 року № 973, завдань районної програми “Центральний регіон – 2015” та з метою здійснення державної  політики,  спрямованої  на  захист життя,  здоров’я  та майна людей від негативного впливу іонізуючого випромінювання, спричинених природною радіоактивністю та практичною діяльністю,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Комплексну програму захисту населення Кіровоградського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки (далі – програма) (додається). 

2. Розділ V Програми вступає в дію з 01 січня 2015 року.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації визначити управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Кіровоградської райдержадміністрації   та   головне  управління  Держсанепідслужби  України  в  Кіровоградській області, Кіровоградське міжрайонне управління відповідальними за координацію, контроль та аналіз виконання заходів передбачених програмою.

4. Рекомендувати районній державній адміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в районі, сільським радам,  підприємствам з технологіями ядерно-паливного циклу та підприємствам, які у своїй діяльності виконують заходи щодо поводження з джерелами іонізуючого випромінювання та радіоактивними матеріалами, забезпечити виконання програми відповідно до повноважень та встановлених термінів.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Заступник голови районної ради
Т. Маліцька