№282: Про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району за 2013 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2014 рік

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «31» січня 2014 року, № 282

м. Кіровоград

 

Про стан виконання Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку Кіровоградського району
за 2013 рік та затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку Кіровоградського  району на 2014 рік

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті  17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації Абрамович В.В. про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району за 2013 рік та розглянувши проект Програми соціально-економічного  та  культурного  розвитку Кіровоградського району на 2014 рік,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району за 2013 рік взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2014 рік (додається).

3. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Кіровоградського району на 2014 рік, забезпечити контроль за його дотриманням виконавцями заходів цієї програми.

4. Зняти з контролю  рішення Кіровоградської районної ради від 25 січня 2013 року №  199 “Про  стан  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського  району за 2012 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2013 рік”.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної  ради:  з  питань  бюджету,  фінансів  та  інвестиційної  політики,  з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної  ради
О.Євміна