№215: Про затвердження Статуту газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації «Зоря» в новій редакції

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «29» березня 2013 року, № 215

м. Кіровоград

 

Про затвердження Статуту газети
Кіровоградської районної ради та
районної державної адміністрації
«Зоря» в новій редакції

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», п.п. 7, 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут редакції газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації «Зоря» у новій редакції (додається).

2. Редактору газети «Зоря» Семененко В.О. зареєструвати у місячний термін  Статут редакції газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації «Зоря» у державній реєстраційній службі.

3. Після здійснення державної реєстрації Статуту редакції газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації «Зоря» перевести редактора газети «Зоря» Семененко Вікторію  Олегівну на посаду головного редактора редакції  газети «Зоря» за її згодою у зв’язку з перейменуванням посади.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення сьомої Кіровоградської районної ради п’ятого скликання від 16 лютого 2007 року № 60 «Про затвердження Статуту газети Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації «Зоря».

5. Контроль за даним рішенням покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна