№180: Про утворення Кіровоградського районного фонду охорони навколишнього природного середовища

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «30» листопада 2012 року, № 180

м. Кіровоград

 

Про утворення Кіровоградського
районного фонду охорони
навколишнього природного
середовища

Відповідно до статей 43, 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 101 Бюджетного кодексу України та з метою поліпшення екологічного стану і акумуляції коштів для цільового фінансування природоохоронних заходів на території Кіровоградського району,

 РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Утворити Кіровоградський районний фонд охорони навколишнього природного середовища.

2. Затвердити Положення про Кіровоградський районний фонд охорони навколишнього природного середовища (далі – Положення) (додається).

3. Рекомендувати сільським радам забезпечити перерахування субвенції до районного бюджету на утворення районного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок надходжень екологічного податку, грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності, та залишків коштів на відповідних спеціальних рахунках сільських рад.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики та постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку населених пунктів та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
О. Євміна