№166: Про районну програму з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території Кіровоградського району на 2012 – 2016 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «17» серпня 2012 року, № 166

м. Кіровоград

 

Про районну програму з локалізації
та проведення боротьби з американським
білим метеликом на території
Кіровоградського району
на 2012 – 2016 роки 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про карантин рослин» та заслухавши інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації  Мирошніченка П.Л. “Про районну програму з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території Кіровоградського району на 2012 – 2016 роки”, враховуючи рішення чотирнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року №290 «Про обласну програму з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території Кіровоградської області на 2012-2016 роки», з метою виявлення місць локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території   Кіровоградського району

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території Кіровоградського району на 2012 – 2016 роки, що додається.

2. Управлінню агропромислового розвитку Кіровоградської районної державної адміністрації забезпечити належний рівень проведення заходів з реалізації районної програми з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території  Кіровоградського району на 2012 – 2016 роки. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку населених пунктів та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна