№164: Про районну програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «17» серпня 2012 року, № 164

м. Кіровоград

 

Про районну програму підтримки
розвитку сільськогосподарських
обслуговуючих кооперативів
на період до 2015 року

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та заслухавши інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Мирошніченка П.Л. “Про районну програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року”, враховуючи рішення другої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 9 грудня 2010 року №34 «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку аграрного сектору економіки Кіровоградської області на 2008-2015 роки» та з метою реалізації пріоритетів розвитку агропромислового комплексу району

РАЙОННА РАДА    ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року, що додається.

2. Управлінню агропромислового розвитку Кіровоградської районної державної адміністрації забезпечити належний рівень проведення заходів з реалізації районної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку населених пунктів та земельних відносин.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна