№163: Про прийняття дошкільних навчальних закладів до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «17» серпня 2012 року, № 163

м. Кіровоград

 

Про прийняття дошкільних навчальних
закладів до спільної власності територіальних
громад сіл Кіровоградського району

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року № 306 «Про затвердження Положення про навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», на виконання рішення шостої сесії районної ради від 19 травня 2011 року «Про надання згоди на прийняття дошкільних навчальних закладів до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району», враховуючи рішення Могутненської та Федорівської сільських рад, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття дошкільних навчальних закладів сіл Могутнє та Федорівка до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району.

2. Прийняти дошкільні навчальні заклади до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, згідно з додатком 1.

3. Затвердити склад районної комісії з прийому – передачі дошкільних навчальних закладів до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району, згідно з додатком 2.

4. Підпорядкувати прийняті до спільної власності територіальних громад району дошкільні навчальні заклади відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації з їх фінансуванням.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна