№148: Про скасування рішення Кіровоградської районної ради від 30 вересня 2009 року №259 «Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл району у державну власність»

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «31» травня 2012 року, № 148

м. Кіровоград

 

Про  скасування рішення
Кіровоградської районної ради
від 30 вересня 2009 року № 259
«Про надання згоди на передачу майна
спільної власності територіальних
громад сіл району у державну власність»

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи бездіяльність управління Держкомзему у Кіровоградському районі Кіровоградської області, у зв’язку з відсутністю погодження Кабінету Міністрів України про надання згоди на прийняття комплексу будівель, який знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Дарвіна, 21/26, у державну власність

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення двадцять третьої сесії Кіровоградської районної ради п’ятого скликання від 30 вересня 2009 року № 259 «Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл району у державну власність».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна