№100: Про внесення змін до рішення шостої сесії районної ради від 19 травня 2011 року № 69 «Про програму проведення щорічного районного конкурсу серед сільських рад»

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «4» листопада 2011 року, № 100

м. Кіровоград

 

Про внесення змін до рішення
шостої сесії районної ради від
19 травня 2011 року № 69
«Про програму проведення
щорічного районного конкурсу
серед сільських рад»

Відповідно до  ч.2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України „Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні” від  30 серпня 2001 року № 749, з метою вивчення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи сільських рад, їх виконавчих комітетів, поліпшення діяльності сільських рад, підвищення ролі місцевого самоврядування в суспільстві, зміцненні самодостатності територіальних громад

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1.  Внести  зміни до рішення шостої сесії  районної ради від 19 травня 2011 року № 69 «Про програму проведення щорічного районного конкурсу серед сільських рад», зокрема до додатку 1 (Програма  проведення  районних конкурсів серед   сільських  рад району) та додатку 2 (Положення про районний конкурс „Сільська рада року “), виклавши їх в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію  районної  ради з питань  бюджету, фінансів  та інвестиційної політики.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна