№95: Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «2» вересня 2011 року, № 95

м. Кіровоград

 

Про управління об’єктами спільної
власності територіальних
 громад сіл району

Відповідно до статей 142,143 Конституції України, частин 19,20 статті 43, частини 4 статті 60 та пункту 10 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення ефективності використання спільної власності територіальних громад сіл району,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік підприємств, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл району (додаток 1).

2. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл району (додаток 2).

3. Затвердити перелік питань з управління об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл району, які вирішуються виключно на пленарних засіданнях районної ради (додаток 3).

4. Затвердити перелік питань з управління об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл району, які вирішуються постійною комісією районної ради з питань власності (додаток 4).

5. Доручити голові районної ради вирішувати питання з управління об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл району згідно з переліком (додаток 5).

6. Затвердити Порядок управління об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл району (додаток 6).

7. Доручити  виконавчому апарату районної ради:

провести інвентаризацію нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл району;

забезпечити підготовку на розгляд районної ради змін до статутів (положень) підприємств, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл району з урахуванням вимог даного рішення районної ради.

8. Дане рішення районної ради набирає чинності з дня затвердження на пленарному засіданні сесії районної ради.

9. Контроль за виконанням рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку

 

Голова районної ради
О. Євміна