№89: Про внесення змін до Рішення шостої сесії районної ради від 19 травня 2011 року № 69 «Про програму проведення щорічного районного конкурсу серед сільських рад»

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «2» вересня 2011 року, № 89

м. Кіровоград

 

Про внесення змін до Рішення шостої сесії районної ради
від 19 травня 2011 року № 69 «Про програму проведення
щорічного районного конкурсу серед сільських рад»

Відповідно до  ч.2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України „Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні” від  30 серпня 2001 року № 749 та з метою вивчення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи сільських рад, їх виконавчих комітетів, поліпшення діяльності сільських рад, підвищення ролі місцевого самоврядування в суспільстві, зміцненні самодостатності територіальних громад.

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми проведення районних конкурсів серед сільських рад району   (далі – Програма) та викласти перший абзац розділу ІV у такій редакції: «Метою  Програми є створення моральних та матеріальних стимулів для підвищення ефективності діяльності сільських  рад, розвитку елементів здорової конкуренції та змагання у роботі органів місцевого самоврядування, спрямованих на покращення соціально-економічного і культурного розвитку сіл, територій, покращення добробуту мешканців територіальних громад, збереження та примноження історичної та культурної спадщини  Кіровоградщини та Кіровоградського району зокрема»;

– другий абзац розділу V викласти у такій редакції: «інформувати населення району про результати  виконання Програми  через газету Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації «Зоря»;
– розділ VІ викласти у такій редакції: «Виконання даної  Програми на основі конкуренції та змагання у роботі органів місцевого самоврядування створює моральні та матеріальні стимули для підвищення ефективності діяльності сільських  рад, їх роботі,   спрямованої на соціально-економічний і культурний розвиток сіл, покращення добробуту мешканців територіальних громад. Заохоченням в роботі сільських рад району є участь у конкурсі на кращу сільську раду.

В результаті  виконання даної Програми передбачається покращення соціально-побутового обслуговування населення, поліпшення санітарного стану сіл району та благоустрою їх територій, створення сприятливих умов для культурного, оздоровчо-фізичного, освітнього та духовного розвитку населення території»;

– перший абзац розділу «Механізм управління та реалізації Програми, контролю за її виконанням» викласти у такій редакції : «Працівники районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради, а також представники територіальних управлінь, відомств та громадських організацій вивчають діяльність сільської ради, враховуючи показники, зазначені у ч.3 Положення про районний конкурс «Сільська рада року», подають свої висновки районній конкурсній комісії з щорічного оцінювання сільських рад. Комісія вивчає актуальність питань, які вирішено сільською радою, шляхи, якими сільська рада вирішила дане питання, та проводить оцінку діяльності сільських рад  відповідно до ч. 3 Положення про конкурс.

2. Третій абзац Розділу 2 Положення про конкурс «Сільська рада року»  викласти у такій редакції : «До складу конкурсної комісії можуть входити представники виконавчого апарату районної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради, представники територіальних управлінь, відомств та громадських організацій».

3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань  бюджету, фінансів  та інвестиційної політики.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна