№81: Про звіт начальника РВ УМВС України в Кіровоградській області про стан боротьби зі злочинністю

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОСЬМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «2» вересня 2011 року, № 81

м. Кіровоград

 

Про  звіт начальника РВ УМВС України
в Кіровоградській області
про стан боротьби зі злочинністю

На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та заслухавши звіт начальника районного відділу УМВС України в Кіровоградській області Куценка В.В. про стан боротьби зі злочинністю, з метою здійснення дієвих заходів щодо попередження злочинних проявів на території Кіровоградського району,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Звіт начальника районного відділу УМВС України в Кіровоградській області Куценка В.В. про стан боротьби зі злочинністю в районі взяти до відома.

2. Рекомендувати районному відділу УМВС України в Кіровоградській області :

– здійснити заходи, спрямовані на ліквідацію проявів злочинності у районі, особливо у населених пунктах, прилеглих до території міста, та сприяти органам місцевого самоврядування в укомплектуванні посад громадських помічників дільничних інспекторів міліції на відповідній території;
– посилити взаємодію з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, службою у справах дітей районної державної адміністрації, районним центром соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді у попередженні злочинних проявів у сім’ях, серед неповнолітніх та учнівської молоді щодо захисту їх прав та свобод.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  законності, діяльності громадських рухів та організацій.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна