Про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ШОСТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «19» травня 2011 року, № 71

м. Кіровоград

 

Про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства
про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення
цих порушень і умов, що їм сприяють

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи лист Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 29 березня 2011 року № 672 про рекомендації про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

1. Зобов’язати головного лікаря Кіровоградської центральної районної лікарні Пивоварчука Юрія Петровича керуватися Порядком проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл району, затвердженого рішенням шістнадцятої сесії Кіровоградської районної ради п’ятого скликання від 25.07.2008 р. № 173.

2. Зобов’язати головного лікаря Кіровоградської центральної районної лікарні Пивоварчука Юрія Петровича подавати раз у півріччя постійній комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики та постійній комісії з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку звіт про надходження коштів від оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району та напрямки їх використання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна