№67: Про прийняття Аджамської та Созонівської шкіл естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ШОСТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «19» травня 2011 року, № 67

м. Кіровоград

 

Про прийняття Аджамської та Созонівської шкіл
естетичного виховання дітей до спільної власності
територіальних громад сіл район
у

Відповідно до пункту 20 частини 1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98 р. № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», згідно з ч.5 ст.89 Бюджетного Кодексу України, враховуючи рішення Аджамської та Созонівської сільських рад,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

1.  Прийняти Аджамську та Созонівську школи естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району.

2.  Затвердити склад районної комісії з прийому – передачі шкіл естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району згідно з додатком.

3.  Підпорядкувати прийняті школи естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району відділу культури і туризму Кіровоградської  районної державної адміністрації з їх фінансуванням.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

 

Голова районної ради
О.Євміна