Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кропивницької районної ради

Проект рішення оприлюднений на сайті Кропивницької районної ради 11.03.2020 року

КРОПИВНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «____» ____________ 20__ року, № _____

м. Кропивницький

 

Про затвердження Положення
про конкурс на посаду керівника
закладу загальної середньої освіти
Кропивницької районної ради

Відповідно до частини 2 статті 26 Закону України «Про освіту», частини 2 статті 26 «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2018 року №291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кропивницької районної ради, що додається.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення сесії Кіровоградської районної ради від 16 березня 2018 року №343 «Про затвердження Тимчасового положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Кіровоградської районної ради Кіровоградської області».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення. 

 

 

Заступник голови районної ради
Н. ВІТЮК