Постійні комісії

СКЛАД
постійних комісій Кіровоградської районної ради сьомого скликання

 

 1. З питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики 

Голова комісії:
Кухта Володимир Валентинович від партії ВО  «Батьківщина»
Члени комісії:
Демченко Олександр Вікторович від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
Потєєв Сергій Ілліч від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
Лось Петро Миколайович від партії ВО «Батьківщина»;
Демченко Наталія Миколаївна партії «Опозиційна платформа – “За життя”»;
Босенко Андрій Володимирович
від Аграрної партії України;
Санасарян Рубен Рафаелович від Радикальної партії Олега Ляшка;
Сергієнко Максим Володимирович від партії «Наш край».

 

2. З питань законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту 

 Голова комісії:
Русінський Олег Михайлович  від партії ВО   «Батьківщина»;
Члени комісії:
Кравчук Наталія Сергіївна від партії «Блок Петра Порошенка;
Будулатій Людмила Миколаївна від партії «Блок Петра Порошенка;
Цатурян В’ячеслав Шагенович від партії «Наш край»;
Лазар Максим Сергійович від Радикальної партії Олега Ляшка.

 

3. З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів 

Голова комісії:
Семеняка Ігор Миколайович від партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність»;
Члени комісії:
Базан Віталій Васильович від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
Яцканич Віктор Михайлович від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
Опаленик Олег Юрійович від партії ВО «Батьківщина»;
Житній Володимир Анатолійович від партії ВО «Батьківщина»;
Маліцький Андрій Васильович партії «Опозиційна платформа – “За життя”»;
Забара Анатолій Олексійович від Аграрної партії України.

 

 

4. З питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку

Голова комісії:
Короленко Валентина Іванівна від партії ВО «Батьківщина»;
Члени комісії:
Дапринда Сергій Миколайович від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
Цвігун Микола Севастянович від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
Нестерець Володимир Анатолійович від партії «Наш край»;
Нікітін Анатолій Анатолійович партії «Опозиційна платформа – “За життя”»;
Сотніков Сергій Олексанлрович від Аграрної партії України;
Бойко Віталій Васильович від партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

 

5. З питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення

Голова комісії:
Таровик Сергій Петрович від Аграрної партії України;
Члени комісії:
Олійник Ольга Михайлівна від партії «Блок Петра Порошенка;
Колінько Віктор Олексійович від партії ВО «Батьківщина»;
Діденко Сергій Пилипович від партії «Наш край»;
Приймак Володимир Васильович партії «Опозиційна платформа – “За життя”»;
Жданова Валентина Миколаївна від Радикальної партії Олега Ляшка.