№278: Про звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «24»січня 2014 року, № 278

м. Кіровоград

 

Про звернення до Президента України,
центральних органів влади,
політичних сил та громадськості

Підтримуючи відстоювання національних інтересів, проголошених Президентом та урядом України, для збереження миру та спокою, відповідно до  частини 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пунктів 2.2.3, 2.2.5 Регламенту Кіровоградської районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням Кіровоградської районної ради від 15 грудня 2010 року № 19 «Про Регламент Кіровоградської районної ради»

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА: 

1. Схвалити звернення до Президента України Януковича В.Ф., центральних органів влади, політичних сил та громадськості (додається).

2. Доручити голові районної ради Євміні О.І. надіслати це рішення та звернення Президенту України Януковичу В.Ф., Прем’єр-міністру України Азарову М.Я., до Верховної Ради України, а також оприлюднити на сайті районної ради і в друкованих засобах масової інформації.

 

   

Голова районної ради
О. Євміна

 

 

 

 Додаток
                                                                                  до рішення Кіровоградської
                                                                                  районної ради
                                                                                  від 24 січня 2014 року № 278

 

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Кіровоградської районної ради до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості

Ми, депутати Кіровоградської районної ради, глибоко стурбовані  створенням в Україні антиконституційної ситуації — двовладдя через скликання так званої “народної ради” і збирання незаконних воєнізованих формувань “самооборони”.

Кожен громадянин нашої держави має право на  мирний протест і ніхто не повинен обмежувати це право людей, однак жодна політична партія, громадська організація, інше угрупування чи окрема особа не можуть привласнювати собі право реалізувати державну владу і діяти від імені всього народу, підриваючи основи соціально-економічного та політичного устрою держави.

Усі заходи і дії протестувальників та правоохоронних органів мають відбуватись у рамках чинного законодавства України, не переходячи межу між мирним протестом і злочинними діями.

Закликаємо не допустити розколу українського суспільства, зародження в ньому ворожнечі і нетерпимості, зневаги конституційним основам державності та демократії.

Ми звертаємося до Президента України, Уряду України та інших політичних сил з вимогою сісти за стіл переговорів і мирним шляхом вирішити конфліктну ситуацію.         

Ми звертаємося до народних депутатів України, депутатів місцевих рад, до політичних партій і об’єднань, громадських організацій, до населення України  із закликом не піддаватися впливу провокаторів, не допустити ескалації конфлікту, утримати людей від насильства, перешкоджання роботі органів державної влади й місцевого самоврядування та їх посадових осіб, зберігати мир і спокій.

Кіровоградщина закликає до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагодження в державі.

 

                                                                  Схвалено на двадцять шостій
                                                                  позачерговій сесії Кіровоградської
                                                                  районної ради шостого скликання
                                                                  24 січня 2014 року