№237: Про продаж об’єкту на аукціоні за методом зниження ціни

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «31» травня 2013 року, № 237

м. Кіровоград

 

Про продаж об’єкту на аукціоні
за методом зниження ціни

Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням вісімнадцятої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 20 грудня 2012 року № 197 «Про приватизацію об’єкту спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району», ст. 18Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», розглянувши лист приватного підприємства «Експертне агентство», 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Провести аукціон за методом зниження ціни.

2. Під час проведення аукціону за методом зниження ціни можливе зменшення початкової ціни об’єкта, а саме комплексу будівель загальною площею 1381м2, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Промислова, 7а. Ціна продажу об’єкта на аукціоні за методом зниження ціни може знижуватися до рівня фактичного попиту але не нижче ніж 30 % від початкової вартості продажу (експертної оцінки).

3. Встановити знижку не більш як 10 відсотків початкової ціни об’єкта. Кожна наступна ціна, запропонована учасниками аукціону, може бути знижена за попередню на розмір мінімальної надбавки або знижки.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку .

 

 

Голова районної ради
О. Євміна